WOODPRESS - 20л.

(58683)
WOODPRESS - 20л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
4273.00 грн.

Опис WOODPRESS - 20л.


EUROSTANDART WOODPRESS високоякісна олива яка виготовлена на основі мінеральних олив найвищої якості у парі зі спеціальним пакетом присадок. Таке поєднання забезпечує  неперевершені протизадирні, антикорозійні, протиокисні, протипінні та термостабільні властивості. Має чудові змащувальні властивості, високу стійкість до окислення, високо стійкість до піноутворення і високу стійкість до навантажень. Підтримує в чистоті системи та механізми промислового обладнання. Олива розрахована для тяжких умов експлуатації.

 

ПЕРЕВАГИ:

 

EUROSTANDART WOODPRESS - унікальний пакет присадок дає змогу використовувати оливу в системах де є високе навантаження та тертя на деталі, що запобігає появленню зносу між деталями, задирів на металі, висока протиокисна стабільність. Захищає обладнання та його деталі протягом всього сроку експлуатації, навіть якщо буде момент перенавантаження обладнання та його деталей.

 

ВИКОРИСТАННЯ:

 

EUROSTANDART WOODPRESS - призначена для застосування у високонавантажених системах промислового обладнання, редукторах, системах с гіпоїдними передачами та у важкому промисловому обладнанні. Використовується в системах де потрібно захистити від високих навантажень деталі обладнання та знизити ризик тертя між ними при тяжких умовах експлуатації.

Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.

4273.00 грн.

Характеристики WOODPRESS - 20л.

Найменування показників
Об'єм 20 літрів
Тип обладнання промислові редуктори
Тип основи оливи мінеральне
Категорія індустріальні оливи
Типові показники
В'язкість кінематична при 100°С, мм2/с 15,65
Індекс в'язкості 97
Температура спалаху, °С 236
Температура застигання, °С -30
4273.00 грн.

Відгуки WOODPRESS - 20л.

Написати відгук