MULTIFLUID 30 - 20л.

(58671)
MULTIFLUID 30 - 20л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
Оперативна доставка

У будь-яку точку України!

4383.04 грн.

Опис MULTIFLUID 30 - 20л.

CATERPILLAR TO-4, ALISON C-4, ZF TE-ML-03C, KOMATSU, DRESSER HMS B21-0006, KOMATSU MICRO-CLUTCH


EUROSTANDART MULTIFLUID 30 - трансмісійна олива з високими експлуатаційними характеристиками, яка відповідає класу UTTO. Призначена для важконавантажених механічних і автоматичних трансмісій, редукторів, головних передач і гідравлічних систем тракторів, навантажувачів, екскаваторів та іншої техніки, що працюють у важких умовах. Забезпечує зниження тертя, захист від зносу, термічну стабільність, стійкість до навантажень, захист від іржавіння і корозії, а також виняткову здатність до прокачування. Збільшує термін служби трансмісій, коробок передач і головних передач, насосів високого тиску зчеплення, запобігає прослизання навіть при роботі техніки на схилах і при екстремальних температурах.


ВИКОРИСТАННЯ:

EUROSTANDART MULTIFLUID 30 - використовується для важко навантажених трансмісій, редукторів, головних передач і в гідравлічних системах позашляхової техніки, гірничодобувної промисловості, будівництві, розробці кар'єрів і сільському господарстві. І ще в механічних і автоматичних трансмісіях, а також трансмісіях Powershift, де потрібне застосування рідин Allison C-4 (класи в'язкості SAE 30), включаючи дводискові трансмісії і трансмісії де потрібні рідини типу F.


Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.

4383.04 грн.

Характеристики MULTIFLUID 30 - 20л.

Найменування показників
Специфікації Caterpillar TO-4, Alison C-4, ZF TE-ML-03C, Komatsu Dresser HMS B21-0006, Komatsu Micro-Clutch
Аналоги оригінала Caterpillar CAT TDTO SAE 30, Volvo Transmission Oil 30, Komatsu Powertrain oil TO 30,
Клас в'язкості по SAE 30
Об'єм 20 літрів
Тип обладнання коробка передач
Тип основи оливи мінеральне
Категорія багатофункціональні оливи
Типові показники
Вязкость кинематическая при 40°С, мм2/с 105,10
В'язкість кінематична при 100°С, мм2/с 11,42
Індекс в'язкості 95
Температура застигання, °С -27
Температура спалаху, °С 251
4383.04 грн.

Відгуки MULTIFLUID 30 - 20л.

Написати відгук

Доставка