COMPRESSOR VDL 32 - 20л.

(58675)
COMPRESSOR VDL 32 - 20л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
4513.88 грн.

Опис COMPRESSOR VDL 32 - 20л.

ISO VG: 32, DIN 51506-VB-L, VC-L, VD-L, ISO 6743-DAB, DAC, DAG, DAH, DAJ


EUROSTANDART COMPRESSOR VDL 32 - високоефективна компресорна олива виготовлена з ретельно підібраних базових олив і унікального пакету присадок, що забезпечують високу продуктивність і надійність обладнання. Гарантує стабільну роботу обладнання в усіх режимах експлуатації.


ПЕРЕВАГИ:

EUROSTANDART COMPRESSOR VDL 32 - забезпечує неперевершений захист механізмів від корозії і механічного зносу, володіє відмінними протиокислювальними властивостями, добре відводить повітря і надзвичайно стійка до піноутворення. Розроблено для продовження терміну служби обладнання, сумісна з пластмасовими і гумовими елементами механізмів, дуже стійка до згущення, суттєво зменшує енерговитрати, підтримує деталі компресора в чистоті, істотно продовжує термін служби механізмів в цілому.


ВИКОРИСТАННЯ:

EUROSTANDART COMPRESSOR VDL 32 - призначена для цілорічної експлуатації в нормальних і важких умовах в поршневих компресорах, гвинтових компресорах з уприскуванням оливи і без нього, лопатевих компресорах з уприскуванням оливи, компресорах, що мають одну і більше ступенів стиснення, які працюють в різних режимах навантаження і в деякому іншому обладнанні. Олива відповідає всім міжнародним стандартам.

Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.

4513.88 грн.

моторное масло, автомобильное масло,

Характеристики COMPRESSOR VDL 32 - 20л.

Найменування показників
Клас в'язкості по ISO VG 32
Специфікації DIN DIN 51506: VB-L, VC-L, VD-L
Специфікації ISO ISO 6743: DAB, DAC, DAG,DAH,DAJ
Тип компресора поршневий, гвинтовий, лопатевий
Об'єм 20 літрів
Тип основи оливи мінеральне
Категорія індустріальні оливи
Типові показники
Вязкость кинематическая при 40°С, мм2/с 31,10
Кислотне число, мг КОН/г 0,23
Стійкість до окислення, залишок після коксування % (м/м) 0,011
Температура спалаху, °С 214
Температура застигання, °С -12
4513.88 грн.

Відгуки COMPRESSOR VDL 32 - 20л.

Написати відгук

Доставка