GENER 4T 10W-30 CI-4\SN - 5л.

(58803)
GENER 4T 10W-30 CI-4\SN - 5л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
Оперативна доставка

У будь-яку точку України!

0.00 грн.

Опис GENER 4T 10W-30 CI-4\SN - 5л.

API: CI-4/SN


EUROSTANDART GENER 4T 10W-30 CI-4\SN
спеціальна напівсинтетична моторна олива з дуже високими експлуатаційними властивостями та вязкістю яка популярна для генераторів та іншого обладнання різних типів та видів. До складу даної оливи входить високоочищенні базові оливи та пакет сучасних високотехнологічних присадок, що має дуже високі антиокислювальні властивості та легко витримує температурний режим в двигунах з повітряним охолодженням та водним охолодженням та іншому обладнанні. Сприяє збільшенню терміну служби двигунів які працюють на бензині, дизелі, газу, газо-дизельному паливі та інших.
 
 
ПЕРЕВАГИ:
 
EUROSTANDART GENER 4T 10W-30 CI-4\SN
має переваги у стабільності мастильних властивостей в найбільш складних умовах експлуатації, а також понаднормовим роботи двигуна внутрішнього згорання. Чудові термічні, протизносні, антикорозійні, диспергуючі властивості. Термостійкість згідно з вимогами бензинових, дизельних двигунів  та працюючих на газу останнього покоління. Відповідає нормам контролю над забрудненням навколишнього середовища.
 
 
ВИКОРИСТАННЯ:
 
EUROSTANDART
GENER 4T 10W-30 CI-4\SN - призначена для використання у чотирьох тактних (4Т) бензинових, дизельних, газових двигунах генераторів з різними видами охолодження (повітряне та водне), а також в двигунах іншого обладнання або техніці де потрібно використовувати оливу вищої якості та властивостями з вязкістю по API: 10W-30. Рекомендується для цілорічної експлуатації в сучасних двигунах різного обладнання та техніці. Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.  
0.00 грн.

Характеристики GENER 4T 10W-30 CI-4\SN - 5л.

Найменування показників
Клас в'язкості по SAE 10W-30
Об'єм 5 літрів
Тактність двигуна 4-х тактні
Тип двигателя дизельні, бензинові, газові
Тип основи оливи напівсинтетичне
Специфікації API API:CI-4/SN
Категорія моторні оливи
Типові показники
В'язкість кінематична при 100°С, мм2/с 12,40
Індекс в'язкості 152
Температура застигання, °С -40
Температура спалаху, °С 230
Лужне число, мг КОН/г 10,35
0.00 грн.

Відгуки GENER 4T 10W-30 CI-4\SN - 5л.

Написати відгук

Доставка

Рекомендовані товари