GREASE TRUCK - 0,4кг.

(58854)
GREASE TRUCK - 0,4кг.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
Оперативна доставка

У будь-яку точку України!

425.22 грн.

Опис GREASE TRUCK - 0,4кг.

DIN 51825: 2004-06: KP2N-20


EUROSTANDART GREASE TRUCK - мастило призначене для будь-яких підшипників, а також підшипників ковзання і опорних підшипників; втулок, муфт, приводів, передач, шестерень, універсальних шарнірів і поверхонь ковзання, де потрібно універсальне або протизадирне мастило. Застосовується при обслуговуванні та ремонті легкових, вантажних автомобілів, автобусів і дорожньо-будівельних машин. Особливо рекомендується для техніки, що експлуатується в екстремальних умовах. Колір мастила дозволяє визначити її наявність в самому вузлі деталі, обладнанні.


ПЕРЕВАГИ:

EUROSTANDART GREASE TRUCK - багатоцільове, тугоплавке пластичне мастило, що забезпечує відмінне зчеплення з металевими поверхнями. Чи не змивається, не випливає і не розпадається навіть при несприятливих умовах експлуатації, як-то присутність води, пара або невисокий рівень концентрації хімікатів. Формує міцну, довговічну мастильну плівку, що захищає від тертя, зносу і корозії в широкому температурному діапазоні. Гарантує менше витрат мастила і подовжені інтервали заміни.


ВИКОРИСТАННЯ:

EUROSTANDART GREASE TRUCK - застосовується в підшипниках ступиць коліс автомобілів з дисковими гальмами, кульові шарніри передньої підвіски, шарніри важелів задньої підвіски, наконечники тяг рульового керування, голчасті підшипники карданних шарнірів, шліцьові з'єднання та інші вузли тертя, де потрібно довгострокове змазування.


Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.  

425.22 грн.

Характеристики GREASE TRUCK - 0,4кг.

Найменування показників
Специфікації DIN DIN 51825:2004-06: KP2N-20
Аналоги оригінала Volvo Ultra Grease Lithium Complex EP2, JCB Special HP Grease, Komatsu Hyper Grease G2 TE, John Deere Grease-Gard Premium Plus
Об'єм 400 грам
Тип обладнання вузли змащення
Категорія спеціальні мастила
Типові показники
В'язкість базової оливи в мастилі при 40°C, сСт 220
Клас NLGI 2
Температура каплепадіння, °С 280
Тип згущувача літієвий комплекс
Число пенетрації перемішаного мастила при 25 °C 280
425.22 грн.

Відгуки GREASE TRUCK - 0,4кг.

Написати відгук