HYDRO HVLP 32 - 209л.

(58809)
HYDRO HVLP 32 - 209л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
Оперативна доставка

У будь-яку точку України!

41431.75 грн.

Опис HYDRO HVLP 32 - 209л.

DIN 51524-3(HVLP), ISO HV (ISO 11158), EATON I-286-S, EATON M-2950-S, DENISON HF-0, DENISON HF-1, DENISON HF-2.


EUROSTANDART HYDRO HVLP 32 - високоефективна гідравлічна олива з протизносними властивостями, призначена для широкого спектру гідравлічного обладнання і мобільної техніки. Має високий індекс в'язкості, забезпечує чудові низько і високо температурні властивості, що робить її відмінним вибором для обладнання, яке працює в широкому діапазоні температур пуску та експлуатації. Відрізняється унікальною стійкістю до зрушення, що дозволяє використовувати її в високотемпературних робочих середовищах протягом тривалого періоду часу. Має тривалий термін служби і забезпечує оптимальний захист обладнання, зменшує витрати на технічне обслуговування. Олива HYDRO HVLP виробляється з високоякісних базових олив і ретельно підібраного пакету присадок, забезпечує дуже високі протизносні властивості, захист від іржі і корозії, стійкість до окислення, хороші антипінні властивості і здатність до швидкого відділенню повітря.


ПЕРЕВАГИ:

EUROSTANDART HYDRO HVLP 32 - використання гідравлічної оливи EUROSTANDART HYDRO HVLP може привести до зменшення зносу і корозії. Це призводить до збільшення терміну служби обладнання і зменшення експлуатаційних витрат. Чудова антиокислительная і термічна стабільність дозволяють безпечно збільшувати інтервал заміни і зменшити утворення відкладень. Забезпечує унікальну здатність до прокачування при низьких температурах і відмінний захист при підвищених температурах.

• Високий індекс в'язкості і висока стабільність до зрушення забезпечують відмінні значення в'язкості протягом тривалого періоду часу.

• Низька температура застигання забезпечує хорошу текучість при низьких температурах.

• Зменшення піноутворення і хороша здатність до відокремлення води забезпечують високу продуктивність, точність і плавність гідравлічних операцій.

• Винятковий захист від корозії зменшує негативний ефект вологи на компоненти системи.

• Ефективний захист від окислення і термостійкості знижують відкладення, підвищують термін служби і точність роботи клапанів.


ВИКОРИСТАННЯ:

EUROSTANDART HYDRO HVLP 32 - може використовуватися в широкому промисловому, будівельному, сільськогосподарському і морському обладнанні і техніці, працює в широкому діапазоні температур. У системах, що містять зубчасті передачі та підшипники, де потрібні протизносні властивості. Застосовується, де присутня волога, якісний захист від корозії. Машини та механізми, в конструкції яких використані деталі з різних металів. В обладнанні, де потрібна особлива точність роботи керуючих органів і клапанів.
Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.

41431.75 грн.

Характеристики HYDRO HVLP 32 - 209л.

Найменування показників
Клас в'язкості по ISO VG 32
Специфікації Eaton I-286-S, Eaton M-2950-S, Denison HF-0, Denison HF-1, Denison HF-2
Специфікації DIN DIN 51524 part 3 (HVLP)
Специфікації ISO ISO 11158 (HV)
Об'єм 209 літрів
Тип обладнання гідравлічні системи
Тип основи оливи мінеральне
Категорія гідравлічні оливи
Типові показники
В'язкість кінематична при 100°С, мм2/с 33,62
Індекс в'язкості 151
Температура спалаху, °С 208
Температура застигання, °С -45
Лужне число, мг КОН/г 0,45
41431.75 грн.

Відгуки HYDRO HVLP 32 - 209л.

Написати відгук

Доставка