РІДИНА СКЛООМИВАЧА ЛІТНЯ SUNDAY - 1л.

(58897)
РІДИНА СКЛООМИВАЧА ЛІТНЯ SUNDAY - 1л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
Оперативна доставка

У будь-яку точку України!

47.97 грн.

Опис РІДИНА СКЛООМИВАЧА ЛІТНЯ SUNDAY - 1л.

РІДИНА СКЛООМИВАЧА ЛІТНЯ


Це сильнодіюча очищаюча рідина для омивача скла створена спеціально для очищення скла автомобіля за допомогою склоочисника автомобіля, а також вручну при температурі навколишнього середовища до -5 ° С. Склад здатний ефективно видалити залишки комах зі скла.

Засіб рекомендується використовувати в літній сезон, крім того восени і навесні. Літня рідина має властивості, завдяки яким вона ефективно миє, знежирює і видаляє з фар і лобового скла маслянистий дорожній бруд, а також сліди комах, гарантує гарну видимість, підвищує безпеку їзди. Високоочищаюча дія. Після використання на оброблюваних поверхнях не залишається відблисків і слідів.

Рідина безпечна до хрому, пластикових, гумових склоочисників і лакофарбовим поверхням кузова. Повністю готова до застосування рідина додається в бачок омивача автомобіля.
Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.

47.97 грн.

Характеристики РІДИНА СКЛООМИВАЧА ЛІТНЯ SUNDAY - 1л.

Найменування показників
Об'єм 1 літр
Категорія склоомивач
47.97 грн.

Відгуки РІДИНА СКЛООМИВАЧА ЛІТНЯ SUNDAY - 1л.

Написати відгук

Доставка

Рекомендовані товари