GREASE SINCOPE - 17кг.

(58898)
GREASE SINCOPE - 17кг.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
Оперативна доставка

У будь-яку точку України!

14723.53 грн.

Опис GREASE SINCOPE - 17кг.

DIN 51825:2004-06: KP1/2R-25EUROSTANDART GREASE SINCOPE  –  багатоцільове водостійке мастило зверхвисокого тиску застосування. Застосування навіть в промислових суворих умовах ударних навантажень та несприятливого навколишнього середовища (вода, пил, висока температура). Водоcтійке, надвисокого тиску, високотемпературне мастило «НОВОГО ПОКОЛІННЯ».


 
ПЕРЕВАГИ:
EUROSTANDART GREASE SINCOPEзагущувач на основі комплексного мила сульфоната кальцію надає GREASE SINCOPE  змогу зберігати свої властивості навіть при високих навантаженннях. Зберігає всі переваги мастила по захисту від корозії, зносостійкості підшипників, високих навантажень і термічному опору. Відмінні антиокислювальні і антикорозійні властивості завдяки сульфонату кальцію навіть у присутності морської води. Комплексне мило сульфоната кальцію дозволяє зберегти свої видатні властивості навіть в разі високошвидкісних застосувань, де зазвичай використовувалися мастила на основі мила літієвого комплексу. Не містить важких металів, які вважаються шкідливими для здоров'я людини і навколишнього середовища.


 

ВИКОРИСТАННЯ:
EUROSTANDART GREASE SINCOPE
застосовується  для змащення підшипників різних напрямів промислового виробництва.  Також підходить для змащення в гранульованих пресах і при важких умовах роботи промислових підприємств (волога, завантаженість, високі температури, пил), а саме гірничодобувна, металургійна, цементна та деревообробна промисловість. Підходить для використання в централізованих системах змащення.

Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.  

14723.53 грн.

Характеристики GREASE SINCOPE - 17кг.

Найменування показників
Специфікації DIN DIN 51825 – KP1/2R-25
Специфікації ISO ISO 6743-9:BCHB-3
Об'єм 17 кілограм
Тип обладнання вузли змащення
Категорія спеціальні мастила
Типові показники
В'язкість базової оливи при 40°С 460
Клас NLGI 2
Температура каплепадіння, °С 300
14723.53 грн.

Відгуки GREASE SINCOPE - 17кг.

Написати відгук