2T - 20л.

(58695)
2T - 20л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
Оперативна доставка

У будь-яку точку України!

3423.57 грн.

Опис 2T - 20л.

API:TC, JASO FC; ISO:EGS


EUROSTANDART 2T - олива з високими експлуатаційними характеристиками. Складається з мінеральної оливи високого ступеня очищення і високоефективного пакету присадок, що забезпечують захист проти утворення відкладень на поршнях, закоксування кілець, заклинювання і гартівного запалення. Має високу стійкість до окислення і термічного розкладання.


ПЕРЕВАГИ:

EUROSTANDART 2T - покращує захист двигуна від зносу і утворення відкладень на різних режимах роботи. Забезпечує збільшення терміну служби свічок і запобігання закоксовування поршневих кілець. Підвищує паливну економічність двигуна завдяки запобіганню гартівного запалення і зменшує втрату потужності. Забезпечує захист від зносу і корозії і добре поєднується з паливом.


ВИКОРИСТАННЯ:

EUROSTANDART 2T - застосовується для двотактних двигунів мотоциклів, мопедів, снігоходів, бензопил, газонокосарок, тримерів, скутерів та іншої техніки з двотактними двигунами, де виробник рекомендує клас якості API TC.Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.  

3423.57 грн.

Характеристики 2T - 20л.

Найменування показників
Об'єм 20 літрів
Тактність двигуна 2-х тактні
Специфікації API API: TC, JASO FC, ISO EGS
Категорія моторні оливи
Типові показники
Зольність сульфатна, % 0,089
В'язкість кінематична при 100°С, мм2/с 10,46
Індекс в'язкості 92
Температура застигання, °С -16
Температура спалаху, °С 221
3423.57 грн.

Відгуки 2T - 20л.

Написати відгук

Доставка