HYDRO HLP 32 - 20л.

(58707)
HYDRO HLP 32 - 20л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
Оперативна доставка

У будь-яку точку України!

4764.65 грн.

Опис HYDRO HLP 32 - 20л.

ISO VG:32, DIN 51524 PART 2, HLP, ISO6743, DENISON HF-0, HF-1,HF-2BOSCH REXROTH AG


EUROSTANDART HYDRO HLP 32 - високоякісна гідравлічна олива для виробництва якої використовуються мінеральні базові оливи глибокого очищення і інноваційні пакети присадок, що забезпечують надійну гідравлічну продуктивність в широкому діапазоні застосувань.


ПЕРЕВАГИ:

EUROSTANDART HYDRO HLP 32 - гарантує високі антикорозійні, протиокислювальні, термостабільні властивості. Підтримує в чистоті гідравлічні системи і механізми, веде до скорочення простоїв на обслуговування і ремонт. Ефективні інгібітори корозії і окислення запобігають накопиченню в оливі абразивних частинок. Мінімізує тертя, тим самим подовжує термін експлуатації насосів та систем гідравлічного обладнання. Забезпечує збільшення ресурсу обладнання завдяки пакету спеціальних протизносних присадок, захищаючи поверхню навіть тоді, коли в результаті навантажень мастильна плівка розривається, що знижує знос. Відмінна стійкість до піноутворення і здатність до деаерації продовжує термін служби оливи. Висока стійкість до окислення - запобігає загущеню оливи і утворення відкладення під час експлуатації.


ВИКОРИСТАННЯ:

EUROSTANDART HYDRO HLP 32 - призначена для застосування в промислових і транспортних гідравлічних системах, гідравлічних системах екскаваторів, кранів та іншої мобільної техніки.


Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.

4764.65 грн.

Характеристики HYDRO HLP 32 - 20л.

Найменування показників
Клас в'язкості по ISO VG 32
Специфікації Denison HF-0, HF-1,HF-2
Специфікації DIN DIN 51524 part 2 (HLP)
Специфікації ISO ISO 6743 (HM)
Об'єм 20 літрів
Тип обладнання гідравлічні системи
Тип основи оливи мінеральне
Категорія гідравлічні оливи
Типові показники
В'язкість кінематична при 100°С, мм2/с 33,32
Індекс в'язкості 98
Температура спалаху, °С 217
Температура застигання, °С -33
Лужне число, мг КОН/г 0,45
4764.65 грн.

Відгуки HYDRO HLP 32 - 20л.

Написати відгук

Доставка

Рекомендовані товари