GREASE PEAKPASTE - 0,4кг.

(58899)
GREASE PEAKPASTE - 0,4кг.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
Оперативна доставка

У будь-яку точку України!

1144.82 грн.

Опис GREASE PEAKPASTE - 0,4кг.

DIN 51502: MF2U-20, NLGI-2, MEISSELPASTE / CHISEL PASTE, BEKA, VOGEL, KRUPP, DELIMON


EUROSTANDART GREASE PEAKPASTE - це високотемпературна розділова паста на основі високоякісної базової оливи і комплексу алюмінієвого мила. Вона розроблена на хімічно нейтральному носії та містить не тільки спеціальний пакет присадок, а й металевий порошок в якості твердих частинок.

 

ПЕРЕВАГИ:

EUROSTANDART GREASE PEAKPASTE - діапазон температур застосування: від -20 ° С до +1100 °С. Захист від корозії і посадкового іржавіння. Дуже хороша адгезія. Освіта надійної розділової і мастильної плівки. Високий вміст твердих мастильних речовин (мідь і графіт). Дуже широкий діапазон температур застосування. Тривалий термін служби штекерних з'єднань. Ідеально підходить для високих швидкостей. Захист робочих поверхонь від корозії. Утворенння мідно-графітового шару на посадочних поверхнях, що запобігає холодне зварювання, заїдання і знос при високих стискаючих навантаженнях. Застосовується навіть при дуже високих температурах.

 

ВИКОРИСТАННЯ:

EUROSTANDART GREASE PEAKPASTE - продукт призначений для змащення знімних інструментів і вкладишів в гідравлічних і пневматичних молотках. Використовується для змащення різьбових, штекерних і байонетних роз'ємів з'єднань будь-яких видів (наприклад, з'єднання бурильних штанг). Особливо рекомендується для деталей, що функціонують при високих швидкостях і / або температурах. Паста GREASE PEAKPASTE не придатна для змащення підшипників кочення і ковзання.
Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.  

1144.82 грн.

Характеристики GREASE PEAKPASTE - 0,4кг.

Найменування показників
Специфікації DIN DIN 51502 – MF2U-20
Об'єм 400 грам
Тип обладнання вузли змащення
Категорія спеціальні мастила
Типові показники
В'язкість базової оливи при 40°С 350
Клас NLGI 2
Температура каплепадіння, °С 252
1144.82 грн.

Відгуки GREASE PEAKPASTE - 0,4кг.

Написати відгук