TELESCOPICS - 0,5л.

(58851)
TELESCOPICS - 0,5л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
Оперативна доставка

У будь-яку точку України!

955.00 грн. 975.00 грн.

Опис TELESCOPICS - 0,5л.

4004/0502, 4004/0541


EUROSTANDART TELESCOPICS - воскове мастило має унікальну формулу, яка раз і назавжди вирішує проблеми високого зносу усіх деталей, вимиванням з поверхонь мастильного матеріалу та прихованої іржі. Зупиняє процес корозії та захищає від корозії. Воскова рідина, насичена дуже сильним засобом для видалення та захисту від іржі, створює гнучку, водостійку поверхню, не висихає та не змивається дощем. Використовується для захисту від високого тертя сполучених поверхонь у процесі висування сегментів - стріл телескопічних навантажувачів, подовжувачів стріл і виносних опор у екскаваторах-навантажувачах та іншій техніці. 
 
 
ПЕРЕВАГИ:
 
EUROSTANDART TELESCOPICS - гарантує стабільні змащувальні властивості в найбільш складних умовах експлуатації та під високим навантаженням. На плити ковзання виявляється високий тиск, тому мастильний матеріал EUROSTANDART TELESCOPICS не витісняється з ділянки нанесення та підвищує плавність висування деталей та знижує їх знос. Чудові протизносні та антикорозійні властивості. Бореться з іржею і чудово змащує деталі. Після нанесення засіб залишає воскове, слизьке покриття, яке не прилипає до бруду, покращуючи властивості ковзання. Завдяки доданим добавкам витісняє воду та захищає від корозії.
 
 
ВИКОРИСТАННЯ:
 
EUROSTANDART TELESCOPICS - рекомендується для цілорічної експлуатації в сучасних кранах, кранах-підйомниках, екскаваторах, екскаваторах-навантажувачах, дробарки, навантажувачи, грейдери, асфальтоукладальники, бульдозери, катки, самоскиди. Вона чудово зарекомендувала у вузлах тертя, де потрібно гарні змащувальні властивості при різних погодних умовах. Рекомендується для використання в техніці Atlas, Bobcat, Bomag, Case, Caterpillar / Cat, Doosan, Fadroma, Hitachi, Hyundai, JCB, John Deere, Komatsu, Kubota, Liebherr, New Holland, O&K, Terex, Volvo, Wacker, Yanmar, Zeppelin, Manitou та інших ведучих європейських та американських виробників, а також інших виробників СНД.

Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.  

955.00 грн. 975.00 грн.

Характеристики TELESCOPICS - 0,5л.

Найменування показників
Cпецифікації SAE 4004/0502, 4004/0541
Об'єм 500 мілілітрів
Тип обладнання вузли змащення
Тип основи оливи воскове
Категорія спеціальні мастила
955.00 грн. 975.00 грн.

Відгуки TELESCOPICS - 0,5л.

Написати відгук