АTF IID - 1л.

(58667)
АTF IID - 1л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
Оперативна доставка

У будь-яку точку України!

336.44 грн.

Опис АTF IID - 1л.

GM DEXRON II, FORD MERCON, ALLISON C-4, MB 236.2


EUROSTANDART ATF IID - високоякісна мінеральна рідина для автоматичних коробок передач. Виробляється на основі високоякісних базових олив із застосуванням спеціального пакету присадок, включаючи антиокислювальні, протипінні присадки, а також присадку, яка покращує індекс в'язкості, для підтримки необхідного рівня фрикційних характеристик, протизносних властивостей і плавної роботи трансмісії.


ПЕРЕВАГИ:

EUROSTANDART ATF IID - забезпечує надійну роботу при різних режимах, умови руху та широко застосовується в автоматичних трансмісіях. Підтримує в чистоті трансмісійні системи і механізми.


ВИКОРИСТАННЯ:

EUROSTANDART ATF IID - призначена для застосування в якості робочої рідини в автоматичних коробках передач, трансмісії і гідропідсилювач керма легковий, вантажний, сільськогосподарської та будівельної техніки, де потрібна клас рідини GM Dexron IID.


Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.  

336.44 грн.

Характеристики АTF IID - 1л.

Найменування показників
Специфікації Ford MERCON, Allison C-4, MB 236.2
Об'єм 1 літрів
Тип обладнання автоматичні коробки передач, гідропідсилювач керма, гідравлічні вузли
Тип основи оливи мінеральне
Категорія трансмісійні оливи
Типові показники
Вязкость кинематическая при 40°С, мм2/с 37,50
В'язкість кінематична при 100°С, мм2/с 7,20
Індекс в'язкості 160
Температура спалаху, °С 180
Температура застигання, °С -40
336.44 грн.

Відгуки АTF IID - 1л.

Написати відгук

Доставка

Рекомендовані товари