АКТИВНА ПІНА EUROFOAM - 10л.

(58901)
АКТИВНА ПІНА EUROFOAM - 10л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
2139.85 грн.

Опис АКТИВНА ПІНА EUROFOAM - 10л.

EUROSTANDART EUROFOAM - професійний засіб для безконтактної чистки кузовів і корпусів транспортних засобів, універсальне, концентроване, лужне з піноутворенням. Застосовується для легкових і вантажних автомобілів, автобусів, сільськогосподарської та будівельної техніки і так же мотоциклів, причепів і човнів. Призначено для видалення масляних забруднень, миття двигунів автомобілів, дорожнього бруду, залишків комах, жирових забруднень, органічні відкладення, залишки листя. Забезпечує чудовий блиск автомобіля. Нейтральна до лакових покриттів хрому, гуми і пластика. Біорозкладні поверхнево-активні речовини відповідають нормам. Швидка і ефективна очистка при використанні всіх видів і марок апаратів високого тиску і пінної насадки. Заздалегідь ознайомтеся з інструкцією, умовами використання і спеціальними попереджувальними заходами з технічних даних на продукт.


СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

EUROSTANDART EUROFOAM - розбавити в пропорції від 1: 2 до 1: 4, гідроакумулятор / ручна помпа низького тиску ( "садовий розпилювач") - розбавити в пропорції від 1:15 до 1:25.


Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.

2139.85 грн.

Характеристики АКТИВНА ПІНА EUROFOAM - 10л.

Найменування показників
Об'єм 10 літрів
Категорія автохімія
2139.85 грн.

Відгуки АКТИВНА ПІНА EUROFOAM - 10л.

Написати відгук

Рекомендовані товари