АКТИВНА ПІНА EUROCLEAN - 5л.

(58901)
АКТИВНА ПІНА EUROCLEAN - 5л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
1138.70 грн.

Опис АКТИВНА ПІНА EUROCLEAN - 5л.

EUROSTANDART EUROCLEAN - активний засіб професійного застосування для чистки кузовів, двигунів, механізмів, обладнань та корпусів транспортних засобів, автомобільних тентів універсальне, концентроване, лужне число pH: 12,5 (концентрат). Застосовується для легкових і вантажних автомобілів, автобусів, сільськогосподарської та будівельної техніки і так само мотоциклів, причепів і човнів. Призначено для дбайливого видалення масляних, мінеральних забруднень, миття двигунів автомобілей, дорожнього бруду, залишків комах, жирових забруднень, органічні відкладення, залишки листя. Забезпечує чудовий блиск автомобіля. Нейтральна до лакових покриттів хрому, гуми і пластику. Біорозкладні поверхнево-активні речовини відповідають високим стандартам. Заздалегідь ознайомтеся з інструкцією, умовами використання і спеціальними попереджувальними заходами з технічних даних на продукт.


СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

EUROSTANDART EUROCLEAN - розбавити в пропорції від 1: 2 до 1: 4, гідроакумулятор / ручна помпа низького тиску ( "садовий розпилювач") - розбавити в пропорції від 1:15 до 1:25.


Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.

1138.70 грн.

Характеристики АКТИВНА ПІНА EUROCLEAN - 5л.

Найменування показників
Об'єм 5 літрів
Категорія автохімія
1138.70 грн.

Відгуки АКТИВНА ПІНА EUROCLEAN - 5л.

Написати відгук

Рекомендовані товари