ОЧИСНИК ПРОФЕСІЙНИЙ SPC UNIVERSAL - 500 мл.

(58901)
ОЧИСНИК ПРОФЕСІЙНИЙ SPC UNIVERSAL - 500 мл.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
149.00 грн.

Опис ОЧИСНИК ПРОФЕСІЙНИЙ SPC UNIVERSAL - 500 мл.

ОЧИСНИК ПРОФЕСІЙНИЙ SPC UNIVERSAL - готовий до використання універсальний миючий засіб з НЕЙТРАЛЬНИМ pH! Один очисник для всіх видів прибирання. SPC Universal – це турбота про Ваше здоров’я та здоров’я Вашої родини. Завдяки активним елементам професійно та БЕЗПЕЧНО видаляє жир, бруд та інші забруднення з будь-яких поверхонь. НЕЙТРАЛЬНИЙ pH -  береже Ваші руки та Ваші речі!

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Нанести ОЧИСНИК ПРОФЕСІЙНИЙ SPC UNIVERSAL на поверхню та зачекати пару хвилин. Не даючи висохнути поверхні, витерти її вологою губкою. За необхідності повторити процедуру.

Увага! Даний очисник розроблено за формулою екологія та безпечне життя. Перш за все, він мінімізує вплив активних речовин на здоров’я та шкіру, але ми рекомендуємо при роботі використовувати рукавички, не вдихати та не пити очисник. При контакті зі шкірою - промити водою, при проковтуванні - звернутися до лікаря.

Заздалегідь ознайомтеся з інструкцією та умовами використання продукту.

Склад: вода, НПАР 5-15%, АПАР ˂ 5%, комплексоутворювачі ˂ 5%, віддушка, барвник.


Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.

149.00 грн.

Характеристики ОЧИСНИК ПРОФЕСІЙНИЙ SPC UNIVERSAL - 500 мл.

Найменування показників
Об'єм 500 мілілітрів
Категорія автохімія
149.00 грн.

Відгуки ОЧИСНИК ПРОФЕСІЙНИЙ SPC UNIVERSAL - 500 мл.

Написати відгук

Рекомендовані товари