EUROFORM UK 80 - 209л.

(58910)
EUROFORM UK 80 - 209л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
48238.00 грн.

Опис EUROFORM UK 80 - 209л.

EUROSTANDART EUROFORM UK 80 - високоякісна олива з дуже високими експлуатаційними властивостями, що забезпечує відмінне змащування, підтримання чистоти готових деталей. Розроблено із застосуванням базових олив, вироблених за допомогою передової технології і збалансованої системи присадок для досягнення необхідних властивостей. 


ПЕРЕВАГИ:

EUROSTANDART EUROFORM UK 80 - гарантує стабільні мастильні властивості в найбільш складних умовах експлуатації. Олива стійка до окислення і ультрафіолету не містить шкідливих органічних сполук. Чудові мастильні та антикорозійні властивості. 


ВИКОРИСТАННЯ:

EUROSTANDART EUROFORM UK 80 - призначена для використання у промисловому секторі. Використовується для змащування різних форм обладнання та гарного відлипання деталей. Рекомендується для цілорічної експлуатації в сучасному обладнанні, що працюють навіть в особливо тяжких умовах.

Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.

48238.00 грн.

Характеристики EUROFORM UK 80 - 209л.

Найменування показників
Об'єм 209 літрів
Категорія формувальні оливи
Типові показники
В'язкість кінематична при 100°С, мм2/с 15,86
Температура застигання, °С -25
Температура спалаху, °С 211
48238.00 грн.

Відгуки EUROFORM UK 80 - 209л.

Написати відгук

Рекомендовані товари