РІДИНА СКЛООМИВАЧА ЗИМОВА WINDAY -20 ° С - 5 л.

(58732)
РІДИНА СКЛООМИВАЧА ЗИМОВА WINDAY -20 ° С - 5 л.
Наявність: Є в наявності
Доставимо швидко!
Eurostandart Виробник: Eurostandart
Оперативна доставка

У будь-яку точку України!

455.00 грн. 479.74 грн.

Опис РІДИНА СКЛООМИВАЧА ЗИМОВА WINDAY -20 ° С - 5 л.

РІДИНА СКЛООМИВАЧА ЗИМОВА -20 ° С


Це сильнодіюча очищаюча рідина для омивача скла, створена спеціально для очищення скла автомобіля за допомогою склоочисника автомобіля, а також вручну при мінусовій температурі навколишнього середовища.

Засіб рекомендується використовувати в зимовий сезон, крім того пізньої осені та ранньою весною. Зимова рідина має властивості, завдяки яким вона ефективно миє, знежирює і видаляє з фар і лобового скла маслянисту дорожній бруд, залишки снігу, а також змиває реагенти якими посипають дорогу. Гарантує гарну видимість і підвищує безпеку їзди. Високоочисна дія.

Після використання на оброблюваних поверхнях не залишається відблисків і слідів. Рідина безпечна до хрому, пластмасових, гумових склоочисників і лакофарбових поверхням кузова. Повністю готова до застосування рідина додається в бачок омивача автомобіля.
Зазначені значення показників є типовими для результатів, що лежать в межах нормальних виробничих допусків, але не є складовою частиною специфікації або норм. На звичайному виробництві і при виготовленні на різних заводах можливі відхилення, які не впливають на експлуатаційні характеристики. Інформація, що міститься тут може бути змінена без попередження. Не всі продукти можуть бути доступні на місцевому ринку. За додатковою інформацією звертайтеся до місцевого представника.

455.00 грн. 479.74 грн.

Характеристики РІДИНА СКЛООМИВАЧА ЗИМОВА WINDAY -20 ° С - 5 л.

Найменування показників
Об'єм 5 літрів
Категорія склоомивач
Залежно від исходника
 t°С -80 1:0
 t°С -30 1:1
 t°С -15 1:2
455.00 грн. 479.74 грн.

Відгуки РІДИНА СКЛООМИВАЧА ЗИМОВА WINDAY -20 ° С - 5 л.

Написати відгук

Доставка

Рекомендовані товари